Innowacyjny system pielęgnacji roślin LECHUZA®


Dla wszystkich, którzy chcą podziwiać swoje piękne rośliny, nie wkładając w to nadmiernej pracy, firma LECHUZA® (wymawiaj "ledszusa"-po hiszpańsku: "sowa") opracowała pojemniki do roślin, które same w sobie są już prawdziwą ozdobą mieszkania, domu czy ogrodu. Dzięki dodatkowym zestawom do nawadniania i innym akcesoriom zapewniają one tak wiele korzyści funkcjonalnych, że biją na głowę konwencjonalne doniczki.

Pełna oferta LECHUZA® zobacz tutaj!!!

Szlachetne wzornictwo


Donice LECHUZA® są nietłukącę, odporne na promienie UV, na mróz i czynniki atmosferyczne. Swój szlachetny wygląd te lekkie donice zawdzięczają wysokiej jakości lakierom, z połyskiem lub metalicznym efektem (zależnie od koloru)

 

LECHUZA® Oryginał


Zwracaj uwagą na logo LECHUZA®. Mogą istnieć inne produkty podobne do naszych. Jednak tylko donice LECHUZA® gwarantują Ci nadzwyczajne wzornictwo, komfort i jakość, która zapewnia wspaniały rozwój roślin. Wysoką jakość produktów LECHUZA® gwarantuje niemiecka firma PLAYMOBIL, wiodący światowy producent zabawek z tworzyw sztucznych.

LECHUZA®akcesoria


Podstawka na kółkach LECHUZA® umożliwia przesuwanie wszystkich roślin w pojemnikach CLASSICO, QUADRO od rozmiaru 43 oraz CUBICO 30 i 40. W donicach LECHUZA® CARARO są dwie stabilne rolki zapewniające mobilność i znajdują się w zestawie. Łatwa wymiana roślin w donicach CUBICO i DELTA, RONDO i DIAMANTE oraz CLASSICO I QUADRO LS jest możliwa dzięki wkładom (z uchwytami) na rośliny.

Przekonującą alternatywą dla tradycyjnego podłoża do roślin (ziemi lub torfu) jest czysto mineralny substrat LECHUZA® PON, szczególnie atrakcyjny dla alergików i sterylnych pomieszczeń (szpitale).